גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      

גן אירועים מדריך ומבצעים

גן אירועים המדריך המלא למתחתנים!

רוצים לקבל המצלות על גני אירועים לחתונה? נציגנו ישמחו להמליץ לכם על המקומות הטובים ביותר במבצעים שכדאי לשמוע! מלאו פרטים ונחזור אליכם עוד היום עם המבצעים הטובים ביותר לחתונה ב- 2018!

נראה שיש הרבה מאד אפשרויות לבחירת מקום לחתונה. בגדול, אפשר בכל זאת לדבר על ארבעה כוונים:

- אולמות אירועים
-
גן אירועים
- חתונה בבית מלון
- מסעדות לחתונה

אבל, הטרנד העכשווי הוא גן אירועים לחתונות.

אם אתם מחליטים על חתונת חורף, אתם צריכים לחשוב על גן אירועים מקורה ומחומם.הגנים הפתוחים לא באים בחשבון, כי בחורף הגנים הפתוחים- סגורים. זה נשמע מצחיק, אבל זה אמיתי. זוכרים את מילות השיר:" זה לא כל כך נחמד לראות גן סגור"...?
גן אירועים מקורה בא בחשבון גם באביב המוקדם- שזה אומר, עד סוף חודש מאי. גם אם אתם מתחתנים בסתיו המאוחר הכוונה לתקופה המתחילה מאמצע אוקטובר ונמשכת עד סוף נובמבר - גם במקרה הזה יש לבחור גן אירועים מקורה.

אם אתם אוהבים את הקיץ, אז תוכלו לבחור גם גן אירועים פתוח. כאן תוכלו לבחור גן אירועים עם דשא ועצים,או פארק עם שפע של פרחים; על שפת הים או על שפת בריכה, על צלע הר או על ראש גבעה,- ועוד כהנה וכהנה רעיונות טובים (אפילו אם לא תמיד הם מתחרזים). אגב, גם הגנים הפתוחים שונים מאד זה מזה. יש גן אירועים טבעי ויש גן אירועים מרוצף בשיש, יש מטופחים ומושקעים ויש פשוטים מאד.

אם אתם אוהבי קיץ אבל שונאי לחות, בחרו בגן אירועים ממוזג. בחלק מהמקומות קיימת אפילו אפשרות שמתחתנים במקום הממוזג או בגן אירועים פתוח, וניתן לבחור ביום החתונה באפשרות הנראית לכם על פי מזג האוויר שבאותו יום ממש. אפשר לערוך את קבלת הפנים ואת החופה בחוץ, באוויר הפתוח ובהמשך לערוך את הסעודה ואת הריקודים בחלקו של גן האירועים הממוזג. לחילופין,אפשר לערוך את כל החתונה בחוץ, אם מזג האוויר לא חם ולא לח מדי. אם חם והביל מדי, אפשר לערוך את כל החתונה בפנים, בגן האירועים הממוזג.

אם החלטתם להתחתן בגן אירועים ביום שישי בצהריים דווקא, קחו בחשבון גם את מזג האוויר: לא כדאי להתחתן ביום שישי בצהריים בגן אירועים פתוח. בחום יולי-אוגוסט, בגן אירועים פתוח, האורחים ירגישו כמו בסאונה - בעיקר במישור החוף. אם תחליטו שמתחתנים ביום שישי בצהריים, תבחרו מקום שיש בו גם חלק מוצל או ממוזג.

גן אירועים שייך לאחת משתי הקטגוריות הבאות: גן אירועים שיש בו גם אגף מזון צמוד או גן אירועים להשכרה. במקרה האחרון, יש לשכור קייטרינג לחוד. אם הכסף חשוב לכם, קחו בחשבון שגן אירועים להשכרה עם קייטרינג נפרד יהיה תמיד יקר יותר מאשר גן אירועים שמציע גם את האוכל.

לאוהבי הטבע המושבעים שביניכם, אפשר לבחור במקום טבעי ממש: יער מוצל, שדה ירוק, חוף ים פראי. במקרים אלה יש לקחת בחשבון עלויות נוספות: התקנת חשמל ותאורה, השכרת גנרטור, שירותים כימיים, במה, מציאת שטח המתאים לחניה, אבטחה וכו". לפני הכול, חייבים לקבל רישיון מהמשטרה, ממכבי אש ומהרשות המקומית. אם השטח שייך לרשות הפארקים הלאומיים, יש לתאם את החתונה אתם.

להתראות בשמחות!

נשמח לעזור לכם למצוא גן אירועים לחתונה במחיר המשתלם ביותר.

האירוע שלנו
אירועים ומבצעים.


אפשר לעזור?


לא מצאתם את מה שחיפשתם? נשמח לעמוד לרשותכם!