גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      


מתחתנים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
מחירים לחתונה כמה זה עולה?
מחירים לחתונה כמה זה עולה לנו?

חתונה זה עסק יקר, מעטים הם הזוגות אשר מארגנים חתונה ע"פ היכולת הכלכלית האמיתית שלהם, רוב המתחתנים בוחרים בחתונה גדולה ומושקעת { אך לא תמיד יותר איכותית} וסומכים על המתנות שיקבלו מהאורחים לכסות את עלויות החתונה.

הדבר הנכון ביותר לעשות אחרי שהחלטתם להתחתן הוא לשבת יחד ולתכנן תקציב, התייעצו עם ההורים ובדקו האם הם יוכלו לסייע לכם כלכלית, נכון שבין הרעיון למציאות יש פערים גדולים וייתכן שבמהלך הדרך תאצלו להוציא יותר כסף מהמתוכנן, השאלה היה כמה יותר?

בחברת לי קל אירועים ופורטל האירוע שלנו חיברנו את הניסיון שצברנו במהלך 18 שנות קיומה של החברה והכנו עבורכם מחירון קצר לחתונה:

חתונה בגני אירועים
חתונה בחורף בגן אירועים מקורה תעלה לכם בממוצע 150 ₪ {ינואר} ועד 180 ₪ {סוף מרץ}.

חתונה בקיץ בגן אירועים תעלה לכם בממוצע 170 ₪ {יוני} ועד 220 {ספטמבר}.

חתונה באולם אירועים
אולם אירועים בחורף יעלה לכם בממוצע 130 ₪ {דצמבר ינואר} ועד 180 ₪ {נובמבר וסוף מרץ}.

חתונה באולם אירועים בקיץ עולה בממוצע 160 ₪ {יוני} ועד 200 ₪ {ספטמבר אוקטובר}.

למתחתנים בחתונה קטנה כדאי למצוא אולם אירועים קטן או מסעדת אירועים, גני אירועים ואולמות המכילים מאות מקומות לא נוהגים לקבל כמות מוזמנים נמוכה {100- 150 מוזמנים}. המחירים? החל מ 120 ₪ ומעלה.

יש לכם עוד כמה אפשריות להוזיל את מחיר המנה:
- אם יש לכם כמות מוזמנים גדולה, תקבלו הנחה נוספת, כמות מוזמנים קטנה, יתכן ותשלמו יותר.
- ימי ראשון וימי שני נחשבים פחות "חזקים" ברוב המקומות תזכו להנחה נוספת אם תבחרו להתחתן באחד הימים האלה.
- נסו להימנע מתארכים מיוחדים כמו 09.09.09 ראש השנה האזרחית ובין החגים של חודש ספטמבר אוקטובר.
- חורף זה באמת חורף? גם בחודשי החורף יש פערים בין המחירים, החודשים הזולים יותר הם ינואר ופברואר, בחודש מרץ המחירים עולים לכיוון מחירון הקיץ.
- רוב הזוגות מעדיפים
להתחתן בקיץ אבל, אם תתחתנו בחורף ביום ראשון, עם כמות מוזנים גדולה, תוכלו לכסות את עלויות החתונה ואפילו להישאר עם סכום כסף נכבד ולהתחיל את החיים המשותפים בפלוס.
יותר יקר? יש מקומות שהמחיר בהם אחיד בכל השנה, קיץ או חורף המחיר קבוע ולא משתנה, בנוסף יש מקומות שהמחירים בהם מגיעים ל 300 ₪ למנה וכאלה שגובים רק 100 ₪, המחירים המובאים במאמר הם מחירי ממוצע של עשרות גני אירועים.

חשבו היטב לפי שאתם יוצאים לדרך, אפשר לערוך חתונה מושקעת ואיכותית וגם להרוויח!