גני אירועים אולמות אירועים       גן אירועים בשרון       אולם אירועים מבצעים והנחות       חתונה בים       גן אירועים גלאט       חתונה מיוחדת באווירה אחרת       גן אירועים בשרון       להתחתן בלי הפסד!       אולם אירועים במרכז       גן אירועים בשפלה       גן אירועים במרכז 180 ש"ח       אולם אירועים ברחובות       גן אירועים במרכז       חתונה בהרצליה במחיר 190 ש"ח!       חתונה ביום שישי על חוף הים              חתונה בשרון עם נוף לים       גן אירועים מדהים בשפלה       חתונה בסגנון אחר       חתונה בשישי בערב       אולם אירועים בתל אביב       מסעדה בים לחתונה!       אולם אירועים בצומת כנות       חתונה על הים       בריתה ביום שישי בהרצליה       להקה לחתונה       אולם בפ"ת במחיר 150 ש"ח!       תאריכים אחרונים לחתונה!       גן אירועים מדריך ומבצעים       דיל לחתונה הכל כלול!       חתונה בגן אירועים בחורף       חתונה אותנטית ביפו       חתונה יוקרתית ביפו       רוצים להתחתן בראשון לציון ?        חתונה בדקה ה-90              חתונה בדקה ה 90! למהירי החלטה       חתונה מיוחדת בשרון!       חתונה עם פינוקים!       חתונה של טעמים!       חתונה במחיר 150 ₪!       חתונה משתלמת במחיר 190 ש"ח!       להתחתן בלי הפסד בשרון       גן אירועים מושלב לחודשי לסתיו      


מתחתנים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
חתונה בחורף / רן ביטון
זוגות רבים בוחרים להינשא בקיץ, אך גם לחורף יתרונות רבים שהעיקרי בהם הוא תקציב החתונה שיאפשר לכם לארגן את חתונת החלומות שלכם בפחות כסף.

הסיבה הראשונה היא המחיר: בחודשי החורף המחיר זול יותר, לפעמים בצורה משמעותית, החודשים הזולים ביותר לחתונה בחורף הם- ינואר פברואר, מרץ הוא חודש יקר יותר מכיוון שמעט אחריו מגיע פסח {אפריל} ואז ספירת העומר {מאי}. אם אתם רוצים להתחתן במקום יוקרתי ובחודשי הקיץ המחיר יקר לכם, חתונה בחורף היא הפתרון.

סיבה נוספת היא מספר המוזמנים, בקיץ יש מקומות שדורשים מינימום של מוזמנים, בימי חמישי המינימום גבוה משמעותית. בחורף לעומת זאת רוב המקומות יתפשרו אתכם על כמות מוזמנים נמוכה יותר, כך תוכלו לערוך גם חתונה של 200 אורחים במקום שבקיץ תדרשו ל 400.

במדינת ישראל נערכים כ- 40.000 חתונות כל שנה, רוב החתונות נערכות בקיץ, כך שסטטיסטית רוב האורחים שלכם יהיו מוזמנים לעוד כמה חתונות בקיץ. אם תבחרו בחתונה בחורף תקבלו מתנות נדיבות יותר.

רבים חולמים להתחתן בגן אירועים, ברוב המקומות רק קבלת הפנים והחופה נערכים בגן, שאר האירוע מתקיים בתוך אולם ממוזג, יש גני אירועים שבתקופת החורף מקרים בצורה זמנית חלק מהגן כך שעדיין אפשר לעשות את החופה וקבלת הפנים בחוץ. תוסיפו לזה שהחורף הישראלי הוא לא באמת חורף וזאת סיבה נוספת לחשוב על חתונה בחורף.

מחירים זולים יותר תוכלו לקבל גם משאר נותני השירות:

תקליטנים
רוב סיכוי שתקליטנים מנוסים וטוב יהיו תפוסים בחודשי הקיץ, תוסיפו לזה את המחיר הגבוה בגלל הביקוש ותגיעו למסקנה: בחורף תוכלו לבחור תקליטן מצוין במחיר זול שיכול להגיע ל- 3000-3500 ₪, בקיץ לשם השוואה, המחיר הוא 4000-5000 ₪.

צלמים
אותם הסיבות שתקפות לגבי התקליטנים, בחורף תוכלו לקבל חבילת צילום איכותית יותר במחיר זול יותר מאשר בקיץ.

שמלות כלה איפור ועוד
שוב, היצע ביקוש , בחורף אתם תזכו במחירים טובים יותר ובמצעים אטרקטיביים.

דבר נוסף לטובת חתונה בחורף, רוב הספקים מציעים הטבות רבות מעבר למחיר האטרקטיבי, למשל: מתנות כמו תקליטן חינם, עיצוב ועוד. הכל בשביל למשוך אתכם הזוגות להינשא אצלם.

בחורף אפשר לארגן חתונה מוצלחת במחיר זול משמעותית ולא להתפשר על האיכות.

בהצלחה ומזל טוב!

האירוע שלנו
כל המבצעים לאירועים.